O nas

ERIGO (do niedawna Bassbud) specjalizuje się w projektowaniu, budowie i wynajmie rusztowań oraz szalunków dla klientów biznesowych i prywatnych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się:

ERIGO działa od 2005 roku. Jesteśmy firmą elastyczną. Potrafimy dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta przy zachowaniu wysokiej jakości usług na poziomie dużych korporacji budowlanych.
Zespół tworzą specjaliści z certyfikatami umożliwiającymi pracę na wysokościach. Zaufało nam dotychczas wiele firm z Polski i Europy Środkowej. Spróbuj i Ty nam zaufać. Przekonaj się, jak pracujemy i co potrafimy.

Za bardzo szanujemy naszych Klientów, żeby wykonywać dla nich prowizorkę, która ma zawsze "krótkie nogi” i szybko odbija się złą opinią. A na opinii Klientów zależy nam najbardziej. Priorytetem działania ERIGO jest zapewnienie usług na wysokim poziomie, nawet jeżeli zadanie wymaga od nas skomplikowanych i ryzykownych działań.
Jesteśmy pewni własnych umiejętności, które zdobywaliśmy przez lata, realizując setki robót na budowach w Polsce i za granicą. Dlatego nasza obietnica brzmi:
stawiamy NAPEWNOŚĆ.

Ewa i Adam Szczęch
właściciele firmy ERIGO