Referencje

   Firma "HRESA"

   ....... w oparciu o wieloletnią współprace z firmą ERIGO Adam Szczęch, rekomenduje tą firmę, oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta.

   Firma Erigo Adam Szczęch jest cenioną Wypożyczalnią Sprzętu Budowlanego, zapewniającą nam kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości sprzęt budowlany, szalunki ścienne i stropowe w każdej potrzebnej ilości. Każda transakcja kupna czy wynajmu poprzedzona jest profesjonalnym doractwem technicznym, która zawsze przebiega sprawnie, w korzystnych warunkach i miłej atmosferze. Oferowane produkty są najwyższej jakości, a asortyment dostępny w ich Wypożyczalni jest bardzo szybki.

   Dzięki zaangażowaniu oraz staranność w wykonaniu powierzonych zleceń, możemy z pełną odpowiedzialnością polecić usługi świadczone przez firmę Erigo Adam Szczęch.

 

Właściciel Dawid Tatarczyk
Firma ogólnobudowlana HRESA Zobacz referencję

Sfera Sportu

Firma ERIGO z siedzibą w Radlinie realizowała dla nas specjalistyczną usługę polegającą na montażu wieży startowej z rusztowań modułowych, która była wykorzystana podczas zawodów sportowych rangi Pucharu Świata - FMB World Tour w dyscyplinie dirt jumping. Przez cały okres współpracy mogliśmy liczyć na pełne wsparcie oraz kreatywne i innowacyjne podejście do przedsięwzięcia nie zapominając o bezpieczeństwie!

Bez wahania polecamy Państwu firmę ERIGO jako solidnego, uczciwego i profesjonalnego partnera, który pomoże Państwu w realizacji celu.

Z poważaniem Krzysztof Magiera Prezes Fundacji Sfera

Prezes Krzysztof Magiera
Sfera Sportu Zobacz referencję

Nifco Korea Poland Sp. z o.o. 

Pragniemy udzielić referencji firmie BASSBUD - ERIGO Adam Szczęch z siedzibą w Radlinie przy ulicy Rybnickiej 158 za solidne podejście i profesjonalną pracę przy wykonaniu izolacji oraz prac tynkarskich na obiekcie Nifco Korea Poland Sp. z o.o. W Żorach przy ulicy Wygoda 6... 

z poważaniem Prezes Yong Ho Chun

Prezes Yong Ho Chun
Nifco Korea Poland Sp. z o.o.

Mercedes-Benz w Świerklanach - właściciel salonu

Niniejszym zaświadczam, że firma BASSBUD - ERIGO Adam Szczęch, wykonująca tynki na obiekcie salonu samochodowego Mercedes-Benz & Citroen wykazała sie wręcz niespotykaną rzetelnością i starannością. Powierzone prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w pełni profesjonalnie i  w wyznaczonych harmonogramem terminach.

z poważamiem Wiceprezes Zarządu Katarzyna Tabor

Wiceprezes Zarządu Katarzyna Tabor
Mercedes-Benz w Świerklanach Zobacz referencję